به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی آشتیان  در دیدار با مدیر خانه قرآن شهری نورالهدی  این شهرستان  اظهار داشت: قرآن کتابی است فراگیر و همه جانبه که از گذشته وآینده و وقایع گوناگون سخن به میان می آورد و سرگذشت انبیاء و مردم و نیز از چگونگی زندگی مردم سخن می‌گوید.

حجت‌الاسلام کریمی تصریح کرد: دشمنان سعی دارند مردم ما را با پخش برنامه های ماهواره ای از دین و ولایت جدا کنند، البته فعالیت های قرآنی افرادی مانند شما، می تواند جلو این هجمه ها را در این شهر مرزی که در تهاجم فرهنگی مستقیمی نسبت به دیگر شهرها بگیرد و دشمنان را ناامید کند .

وی در ادامه از روند فعالیت های خانه قرانی  آگاه شد و از این مرکز به علت فعالیت های مطلوب و عامه پسند تقدیر به عمل آورد و بیان داشت: اشاعه فرهنگ قرآنی در بین مردم باعث می‌شود تعالیم ناب قرآنی در زندگی مردم جاری شود.

 درادامه حجه الاسلام کریمی از کلاس های قرآنی این مرکز بازدید نمود

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،روح الله کلهری کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آشتیان با اعلام این خبر گفت مراسم  افتتاحیه طرح اوقات فراغت (بوستان های معرفت)شهرستان آشتیان در محل امامزاده  فاطمه صغر ی(س) دهستان سیاوشان با حضور رئیس وکارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی ،اعضا ومربیان طرح برگزار شد

حجه الاسلام حسن کریمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی آشتیان هدف از برگزاري اين طرح ايجاد فضايي با نشاط براي جوانان است که محيط پاک و ديني به گذراندن اوقات فراغت خود مشغول باشند.

وي افزود: اين طرح براي گروه هاي سني مختلف برگزار مي شود و همه مي توانند از اين طرح استفاده کنند.

رئیس  اداره تبليغات اسلامي گلوگاه خاطر نشان کرد: براي اين طرح برنامه هاي متنوعي مثل اردوهاي تفريحي ، کلاس هاي آموزشي قرآن و احکام و..... در نظر گرفته شده است.