به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام رودبارانی مسئول ستاد اقامه نماز استان مرکزی در نشست کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی ضمن تسلیئت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: ارادت دوگونه است اول ارادت حداقلی و دوم ارادت حداکثری، لذا ارادت حداقلی همان پوشیدن پیراهن سیاه بر تن است و ارادت حداکثری عملیاتی کردن اعتقادات در راستای جامعه عمل پوشاندن با رفتار و کردار است.

وی افزود: عفاف و حجاب سفارش  و سنت حضرت پیامبر اکرم صلوات الله علیه است که باید مزیت این موضوع درجامعه اسلامی تبیین و تشریح شود.

حجت الاسلام رودبارانی اظهار داشت: بی تفاوتی نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به چشم می خورد لذا باید از این فضا خارج بشویم و به مسائل کلیدی از جمله عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر اهتمام داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه وظیفه شناسی و احساس مسئولیت راه را از بی راهه مشخض می کند و سعادت اخروی و دنیوی را به دنبال دارد گفت: امام سجاد علیه السلام از دست اندرکاران کاروان و سربازان شمر خواستار شد تا سرهای شهدا را کمی عقب تر از آل الله ببرند تا در حین ورود به شام چشم مردم به فرزندان و زنان کاروان حسینی نیافتد لذا این موضوع بیانگر این است که آنحضرت در آن شرایط نیز به فکر عفت و حجاب بود. 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 414

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4658

بازدید های این ماه 19153

مجموع بازدید ها 1356388