به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت السلام قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل با اهدا دروود و سلام به ارواح پاک و مطهر شهداء خاصه شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: با آرزوی شفا عاجل همه مصدومان و جانبازان آن آیام گفت: جنگ تحمیلی از ناحیه نظام استکباری با دست خبیث صدام ملعون گرچه مشکلات  و رنج های طاقت فرسایی را بر کشور عزیزمان تحمیل و مشکلاتی برای مردم ما ایجاد کرد اما به اعتراف دوست و دشمن شرایطی به وجود امد که نیروهای مکتبی نظام ما تجربیات ویزه ای را کسب نمایند که بای سالهای اخیر کشور نقش تعیین کننده ای داشت باشد.

حجت  الاسلام قربانپور  با اشاره به اینکه نکته بسیار مهم در دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت زنان و مردان و نیروهای مسلح و مردمی با پیروی از  امام خمینی رحمت الله علیه بود ادامه داد: پیروی از ولایت فقیه موجب ضمانت و بقاء نظام و انقلاب اسلامی گردید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهارداشت: مقاومت و شهادت طلبی و فداکاری همه جانبه، استقلال ما را از چند جهت، خاصه در تمام ارضی حفظ نمود.

وی یادآورشد:  دوران دفاع مقدس را باید با نگاه خیر غرور آفرین در عین مشقت و زحمت نگاه کرد گرچه آن حادثه سنگین از زوایای مختلفی قابل تحلیل و عبرت و درس است.

حجت الاسلام قربانپور اذعان کرد: دوران دفاع مقدس را می توان ایام بازسازی و عروج شخصیت انسانی وفادار به آرمان حضرت امام و چهره های انقلابی دانست که شکوفایی ویژه ای اتفاق افتاد و استعداد های مادی و معنوی در کشور ما شناسایی گردیدو نتایج  آن شکوفایی ها را همگان در سالهای اخیر جنگ اقتصادی شاهد می باشند.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 458

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4702

بازدید های این ماه 19197

مجموع بازدید ها 1356432