حجت الاسلام قربانپور: زائران اربعین حسینی به صورت گروهی برنامه ریزی و حرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه ستاد اربعین این اداره کل گفت: با توجه به ابلاغیه دفتر مرکزی سازمان تبلیغات اسلامی در تلاش هستیم تا با اطلاع رسانی و دعوت از زائران عزیزی که قصد شرکت در پیاده روی عظیم و باشکوه اربعین حسینی را دارند به صورت گروهی برنامه ریزی و حرکت کنند.

وی با توجه به اینکه از سراسر این کره خاکی مردم هر کشور به عنوان سفیران فرهنگی کشور خود محسوب میشوند ودر این مانور فرهنگی سیاسی شرکت می کنند تصریح کرد: تبیین قوانین کشور عراق برای  همه زائران  اربعین حسینی ضرورت دارد.

مدیرکل تلبیغات اسلامی استان مرکزی اذعان کرد:بنا به فرمایش مقام معظم رهبری پیاده روی اربعین به سمت جهانی شدن پیش می رود و ما باید برای تحقق این کار ارزشمند فرهنگ سازی و تلاش مضاعفی داشته باشیم.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد:با توجه به اینکه مدیرکل تبلیغات اسلامی استانها مسئول فرهنگی ستاد اربعین استانی می باشد روسای ادارات تبلیغات اسلامی تابعه نیز مسئول فرهنگی ستاد اربعین آن شهرستان می باشند که ضروریست اقدامات و پیگیری های  لازم را در این حوزه را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه روحانیون مستقر و تبلیغی سراسر استان در صورت امکان و تنظیم اوقات تبلیغی  فی سبیل الله وقتی را برای حضور در موکب های اربعین نزدیک محل زندگی خود اختصاص دهند تا پاسخگویی سوالات شرعی زائرین اربعین باشند.

حجت الاسلام قربان پور با بیان اینکه مردم ایران اسلامی برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسنی با عشق و علاقه قلبی با تمام وجود در میدان هستند خاطرنشان کرد: تمام موکب های مستقر در مسیر ورودی های استان  مرکزی  آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در سال 98 می باشند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 473

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4717

بازدید های این ماه 19212

مجموع بازدید ها 1356447