حجت الاسلام قربانپور گفت: سخنرانان در مراسم گرامیداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی به کلید واژه های رهبری به عنوان پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره)،‌ معرفی چهره مقاومت و گرفتن انتقام سخت توجه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپوردر جلسه فوق العاده ستاد فاطمیه استان مرکزی گفت: این جلسه با دو هدف و رویکرد اصلی برای مراسم فاطمیه اول و دوم از پنج شنبه آینده بنا به روایت شهادت حضرت زهرا سلام الله ١٩دی ماه و تا برنامه پایانی فاطمیه دوم در ایام الله دهه فجر برگزار می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: مراسم فاطمیه امسال مصادف با شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی شده است که باید سخنرانان توجه ویژه‌ای در برگزاری این مراسم داشته باشند.

 وی با اشاره به برگزاری مناسبت‌های ملی انتخابات و دهه فجر امسال ادامه داد: باید سخنرانی هایی که به مناسبت ایام فاطمیه در مساجد انجام می شود با رویکرد ولایتمداری، انقلابی و اسلامی و در مساجد برنامه‌های مفصل وجود داشته باشد.

 حجت الاسلام قربانپور اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال به دلیل گرامیداشت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، حرکات دسته‌جات در این ایام بیشتر خواهد شد لذا تقاضا داریم شعارهای انقلابی با شعارهای ولایتمداران همراه باشد؛ با وجود اینکه عزای عمومی امروز تمام می‌شود اما برنامه سخنرانی، مرثیه خوانی، مداحی و عزاداری تا روز چهلم این شهید بزرگوار ادامه داشته باشد و در شهرها و شهرستان‌های تابعه استان نیز هر شب در مسجد برنامه وجود داشته باشد.

 این مقام مسئول افزود: به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی‌ ۴۰ برنامه ملی در کشور برگزار می شود که نوبت استان مرکزی ۱۲ بهمن ماه است که برنامه به سمت گرامیداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی به صورت ملی در این استان برگزار می شود.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار کرد:‌ مراسم مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی به صورت مجلس ختم برگزار نشود و با شعارهای انقلابی و رجز خوانی های انقلابی همراه باشد؛ حمایت از اصل نظام ولایت فقیه و مطالبه گری در برنامه ها باشد و سخنرانان تلاش کنند جامعه را به سمت روحیه مطالبه گری از نظام سلطه استکباری ببرند و به کلید واژه های رهبری در شهادت این سردار بزرگ به عنوان پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره)،‌ چهره مقاومت و گرفتن انتقام سخت توجه کنند.

 این مقام مسئول گفت:‌ هیئات مذهبی و سخنرانان در سخنرانی ها، اشعار و سرودها به این مبحث وجود داشته باشند که اسلام سازش و ارتباطات با تفکر رحمانی با شرایط سازش و ترس و لرز یقیناً ما را به جایی نمی‌رساند.

 وی تصریح کرد:‌ امروز در این جلسه برنامه محتوایی اصلی که از سوی سازمان تبلیغات کشور ارسال شده به هیات مذهبی ابلاغ می‌شود.


آمار بازدیدها

بازدید های امروز 205

بازدید های دیروز 975

بازدید های این هفته 1792

بازدید های این ماه 17327

مجموع بازدید ها 1329671