به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام سرلکیان رِئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: سردار سلیمانی عمر پربرکت خود را در خودسازی، ایثار، گذشت و مجاهدت در راه خدا با سرافرازی گذراند.

وی افزود: همه مجاهدان در راه خدا بر اساس آیات قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام اجر و پاداش خود را دارند اما برخی از آنان مخلصینی هستند که با ویژگی های خاص در این راه قدم  نهاده اند و گفتار و رفتار و کردار ایشان ذره ای از مسیر حق جدا نمی شود و برای دیگران الگو هستند.

حجت الاسلام سرلکیان اظهار داشت: همه اصحاب سیدالشهدا علیه السلام بر اساس فرمایش ایشان باوفا بودند اما در میان انها ابوالفضل علیه السلام مظهر وفاست.

رِئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: سردار سلیمانی در این عصر، جزء همان تک ستاره های الگویی بودند که همانند حضرت عباس(ع) نگاهش به امام خویش و منتظر اشاره ایشان بود.

وی عنوان کرد: شهید سلیمانی در چهل سال مجاهدت خود یک لحظه در دفاع از ولایت تردید نکرد و خود را سرباز ولایت می دانست.

عشق و ارادت به قرآن و اهل بیت علیهم السلام در ایشان موج می زد و می توان گفت در عمل، مجری آیات قرآن کریم در زمینه های مختلف، از جمله جهاد در راه خدا بودند.

حجت الاسلام سرلکیان اضافه کرد: کفن ایشان امروز شهادت می دهد نگاهشان به دین و علماء به گونه ای بود که شهادت بزرگان و مراجع بر روی کفن ایشان ، نشان از عمق دینداری ایشان بود. با اینکه سردار سلیمانی جنگاوری بزرگ بودند، وصیت نمودند که بر سنگ مزار ایشان بنویسند « سرباز »

رِئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: همانگونه که ایشان در زندگیش آثار  پر برکتی برای جامعه مسلمین داشتند، شهادتشان توانسته برای جهان اسلامی وحدت و عظمت بیافریند، و لرزه بر اندام دشمنان بیندازد.

وی در پایان اذعان داشت: امید است همان انتقام سختی که مقام معظم رهبری در بیانات خویش فرمودند، بساط دشمنان را جمع و دستشان را از سرزمین های اسلامی کوتاه نماید که خداوند وعده ی فرمود پیروزی از آن مجاهدان است.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 210

بازدید های دیروز 975

بازدید های این هفته 1797

بازدید های این ماه 17332

مجموع بازدید ها 1329676