حجت الاسلام قربانپور گفت: مبلغان در ایام سوگواری حضرت زهرا(س) چراغ راه مردم در اجرای بیانیه گام دوم هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپور در جلسه فوق‌العاده روسای تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن تبریک انتقام سخت از آمریکای جنایتکار گفت: ادامه عملیات پاسداشت سردار سپهبد سلیمانی تا روز چهلم و ایام دهه فجر پیش بینی شده و در محافل و مجالس اصل پاسداشت با شرایط روز برنامه‌ریزی و به خوبی برگزار خواهد شد.

 مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی به نواخته شدن زنگ انتقام در مدارس اشاره کرد و افزود:‌ در این ایام سخنرانان به موضوع استکبارستیزی می پردازند و برنامه تنظیمی با موضوع دهه فجر و ایام فاطمیه شهادت حضرت زهرا سلام الله خواهیم داشت.

 وی ادامه داد:‌ در ایام فاطمیه دوم برنامه‌ریزی مدون صورت خواهد گرفت که در برنامه ها به اصل موضوع تحکیم بنیان خانواده بر مبنای فرهنگ دینی و ولایی با شرایطی که در انقلاب اسلامی وجود دارد، پرداخته شود.

 حجت الاسلام قربانپور اظهار کرد: مبلغان در ایام سوگواری حضرت زهرا(سلام الله علیها) چراغ راه مردم در اجرای بیانیه گام دوم هستند؛ در ایام فاطمیه دستورالعمل‌های ویژه‌ای داریم که امید است با بهره گیری از فرهنگ علوی و فاطمی در راستای تحکیم بنیان خانواده گام های استواری برداریم.

 این مقام مسئول با بیان اینکه در حاکمیت نظام دینی بر مبنای ولایت فقیه، باید جایگاه حاکمیت دینی و مبنای ولایت فقیه بر مقبولیت اجتماعی نزدیک باشد،‌تصریح کرد: باید توسعه عمومی برای اصل پذیرش اصل ولایت فقیه صورت گیرد که این مهم خود را در حضور گسترده و عملیاتی مردمی پای صندوق‌های رای نشان می دهد.

حجت الاسلام قربانپور گفت:‌ با شهادت سردار قاسم سلیمانی پیوند همگانی در کشور انجام شد و ادامه این پیوند و روحیه آفرینی خودش نقطه عطفی برای بیان مطالبات مردم است؛‌ مردم مطالبه کننده هستند مطالبه خدمات و مطالبه آمادگی در برابر نظام سلطه بر نظام استکبار و از مسئولان چه در رده های میانی و چه در رده های بالایی می خواهند پاسخی به مطالباتشان بدهند.

 مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه ذائقه مردم به عدالت شیرین می شود، افزود:‌ در عین حال که مردم مشکلات بسیاری دارند ولی همیشه در میدان حاضر بودند و باید از مدیران مطالبه کنند و کار بخواهد این روحیه قابل توجه است.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 206

بازدید های دیروز 975

بازدید های این هفته 1793

بازدید های این ماه 17328

مجموع بازدید ها 1329672