به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی آقای شفیعی دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در جمع کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: جشنواره فیلم عمار سال 1389بعد از فتنه 88راه اندازی شد  مستند سازان کشور که دغدغه انقلاب و نظام را داشتند تصمیم گرفتند مردم بییشتر در اتفاقات و حادثه های فتنه88  قرار بگیرند و مطلع باشند.

دبیر جشنواره فیلم عمار تصریح کرد: 14هزار اکران کننده خودجوش مردمی تاکنون  پای کار آمدند که در ادارات، مدارس و حسینه ها و مساجد حتی پارک ها این فیلم ها را برای عموم مردم پخش کردند.

شفیعی با اشاره به فعالیت کمیته فرهنگی جهاد سازندگی در اوایل انقلاب که در حوزه فرهنگی و بهداشت عمومی فیلم هایی را برای عموم مردم در مساجد پخش میکردند ادامه داد: جشنواره فیلم عمار نیز با همان ایده جهادگران در حال پیگیری و انجام وظیفه می کند.

وی اظهارداشت: یکی از شیوه های بسیار ارزشمندی که در جشنواره فیلم اتفاق افتاده است این است که به برنده فیلم دست کشی را در زمان جنگ پیر زنی که برای رزمندگان بافته است در نظر گرفته شده است.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عماراستان مرکزی خاطرنشان کرد: امیدواریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در زمینه انتشار این فیلم ها برای جامعه هدف ما را یاری کند تا در سراسر کشور بصیرت افزایی به شکل مطلوب انجام شود.


آمار بازدیدها

بازدید های امروز 206

بازدید های دیروز 975

بازدید های این هفته 1793

بازدید های این ماه 17328

مجموع بازدید ها 1329672