به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت‌الاسلام صفر قربانپورمدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: دوره آموزشی ویژه بانوان فعال فرهنگی و فرهیخته و مبلغات حوزوی با دو موضوع نقش بانوان در ایجاد تمدن نوین اسلامی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم و اصول و مبانی مدیریت خانواده بالنده بر اساس سیره فاطمی برگزار می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود:‌ این دوره با حضور استادان کمال آبادی و یاری از استادان حوزه و دانشگاه استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این دوره را تبیین بیانیه گام دوم و تشریح آن بر مبنای بحث بانوان و موضوع خانواده با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان در اسفند ماه ۹۷ عنوان کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه این دوره ساعت ۱۴ تا ۱۷ شنبه ۱۲ بهمن در سالن جلسات تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزار می‌شود،‌ادامه داد:‌ دوره های آموزشی مبلغات و بانوان فرهیخته و فرهنگی استان مرکزی در قالب پنج دوره برگزار می‌شود که پس از پایان به شرکت کنندگان گواهینامه حضور اعطا می‌شود.

حجت‌الاسلام قربانپور ضمن تأکید بر اهمیت جریان سازی فرهنگی و تربیتی اظهار کرد: دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب و همچنین جریان سازی‌های فرهنگی و تربیتی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظایف این اداره کل است.

وی ادامه داد: برای رسیدن به اهداف و موفق بودن در انجام وظایف نیازمند توانمندسازی مبلغات و مداحان هستیم و بدون توانمندسازی نمی‌توانیم موفق باشیم؛ البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که در شرایط فعلی کار تبلیغی و فرهنگی به مراتب سخت‌تر از اوایل انقلاب شده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد:‌ آسیب های اجتماعی بیداد می‌کند و برای مقابله با این هجمه باید کار تبلیغی گسترده ای را در دستور کار داشته باشیم؛ کار به وسیله یک نهاد پیش نمی رود بلکه باید همه نهاد ها تبلیغی و اجرایی با هم همکاری کنند تا کار های بزرگی صورت گیرد و سازمان تبلیغات اسلامی هم اعلام آمادگی می‌کند که این دوره ها و نشست ها در سطح گسترده تری برگزار شود.

.


 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 455

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4699

بازدید های این ماه 19194

مجموع بازدید ها 1356429