حجت‌الاسلام قربانپور گفت: اثرات بین المللی انقلاب اسلامی با مصداق انقلاب اسلامی نیجریه در سالن پیامبر اعظم استانداری مرکزی برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه هماهنگی ویژه برنامه گرامیداشت ایام الله دهه فجر از برگزاری همایشی با عنوان اثرات بین المللی انقلاب اسلامی با مصداق انقلاب اسلامی ایران در انقلاب نیجریه خبر داد و گفت: انقلاب اسلامی ایران اثرات بین‌المللی بسیاری در کشورها گذاشته که یکی از آن ها در کشور نیجریه به رهبری شیخ زکزاکی است.

وی افزود:‌ شیخ زکزاکی اکنون در شرایط بسیار سختی به سر می‌برد و همه مواردی را که آنجا اجرا کرده با الگوگیری از رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است؛ رهبر انقلاب قرآنی به ایشان هدیه دادند و فرمودند برو و قوم خود را با قرآن هدایت کن.

حجت الاسلامقربان پور اظهار کرد: صدور انقلاب اسلامی عملاً با روند نرم بدون استفاده از ابزارهای نظامی در جهان راه یافت توجه به ارزش های انقلاب اسلامی می تواند جمعیت زیادی را در سراسر جهان شیعه کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: اثرات بین المللی انقلاب اسلامی با مصداق انقلاب اسلامی نیجریه  با دو هدف برگزار می شود یکی بیان اصل مقاومت در سطح بین الملل با روحیه برگرفته از انقلاب اسلامی، مقاومت در برابر ظلم و استکبار که شیخ زکزاکی نمونه مقاوم و استوار است که شش پسرش در این راه شهید شدند و خود در مجروح و اسیر است.

این مقام مسئول اظهار کرد: باید تلاش کنیم این روحیه جهانی شود و برای گسترش فرهنگ مقاومت، دین اسلام و تشیع علوی و روحیه انقلابی در همه جهان  الگوهای موفق را تقدیر و تجلیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد:  ۲۱ بهمن همایشی با حضور دختر شیخ زکزاکی،سهیلا زکزاکی به همراه اعضای کادر جبهه انقلاب مقاومت در نیجریه در سالن پیامبر اعظم برگزار می‌شود.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 447

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4691

بازدید های این ماه 19186

مجموع بازدید ها 1356421