به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغتات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام صفر قربانپورامروز( پنجشنبه۱۷ بهمن) در جلسه کمیته عفاف و حجاب که در اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزار شد، گفت: یکی از موضوعات مهمی که سازمان تبلیغات از دو جهت به آن نگاه ویژه دارد نگاه درون سازمانی و برون سازمانی به مسئله عفاف و حجاب است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود:‌ این اداره کل در راستای ترویج و تبیین مسئله عفاف و حجاب اقدامات و برنامه‌های ویژه‌ای را در دست اقدام دارد و با رویکرد ستاد صیانت کمیته عفاف وحجاب ویژه برنامه‌های برون و درون سازمانی را تفکیک کرده است.

وی ادامه داد: در پیش بینی برنامه های برون سازمانی اقدامات زیادی انجام شده از جمله در یک فضای عمومی مانند نمازهای جمعه یا برنامه های پرجمعیت در سطح شهر از محجبه ها تجلیل و از افرادی که حجاب خود را رعایت نکردند با ابزار فرهنگی یا اهدای یک شاخه گل به حجاب تشویق شوند.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: در بخش درون سازمانی نیز قرار شده در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با حضور همسران و فرزندان همکاران در سراسر استان مرکزی و در مرکز استان در اداره کل برگزار و برنامه‌های ویژه‌ای در این روز برگزار شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: حركت‌های فرهنگی غالباً در يك زمان محدود به نتيجه نمی‌رسند و نياز به پيگيری مستمر و همچنين برنامه‌ريزی، زمان‌بندی و تعريف مشخص دارند.

وی تصریح کرد: عفاف وحجاب از تاکیدات شهدای ما بوده ودر وصایای آنان به رعایت آن تاکید شده است.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 469

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4713

بازدید های این ماه 19208

مجموع بازدید ها 1356443