مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید پیمان مجدد با آرمان‌های بنیان گذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و تجلی ادامه راه انقلاب است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام صفر قربان پور در گفتگویی با اشاره به تقارن باشکوه ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: امسال مردم باید حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به سال‌های گذشته داشته باشند چرا که با این کار نشان می‌دهند حاج قاسم هنوز زنده است و راه مقاومت همچنان ادامه دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال تجدید پیمان با بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و تعهدی برای ادامه راه انقلاب است.

حجت الاسلام قربان پور گفت: حضور هر نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرها و روستاها نشان از یک حضور بین المللی است و باید با شوق بیشتری همراه باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی ناامیدی دشمن در تداوم توطئه‌ها، خباثت‌ها و اجرای نقشه‌های شوم بدخواهان را به دنبال دارد.

حجت الاسلام قربان پور تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی امسال نشان از این است که استقلال و آزادی را حفظ کرده و مسیر رشد و پیشرفت کشور را تسهیل، تسریع و تضمین می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آحاد جامعه همواره باید با انسجام و وحدت بیشتر راه را بر نفوذ دشمنان در پیکره انقلاب و نظام اسلامی مسدود کرده و تا آخرین قطره خون پای اهداف و آرمان‌های والای انقلاب ایستادگی می‌کنند.


آمار بازدیدها

بازدید های امروز 414

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4658

بازدید های این ماه 19153

مجموع بازدید ها 1356388