به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،وحید ضرغامی دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل گفت: به قطع و یقین به این موضوع ایمان دارم که اقامه نماز جماعت در ادارات و دستگاه های خصوصی و دولتی موجب تقویت روحیه ،مسئولیت پذیری مسئولان و کارکنان می شود.

 دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: انسان ها همیشه بدنبال موفقیت و پیشرفت در امورات روزمره هستند لذا یکی از رمز های موفقیت در زندگی اقامه نماز اول وقت می باشد که باید به موضوع  در محل کار و محل زندگی اهتمام داشت.

وی عنوان کرد: حضور مدیران دستگاه های اجرایی در صف اول نماز جماعت، تشویق نمازگزاران و واگذاری مسئولیت اقامه نماز به مقیدترین افراد از جمله نکات بسیار مهمی است که باید در ادارات مورد توجه قرار گیرد.

دبیر شورای اقامه نماز اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان این که خدا را شاکریم اقامه نماز در اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، اول وقت اقامه می شوداظهارداشت: بیان داشت:نماز جماعت در ادارات از اهمیت بالایی برخوردار است

وحیدضرغامی در پایان خاطرنشان کرد: کار در زمینه نماز فقط محدود به برگزاری نمازهای جماعت نمی شود بلکه ترویج  و اشاعه فرهنگ نماز  و ترغیب به یادگیری مفاهیم ارزشمند  آن نیز امر بسیار مهمی است که مسئولان و خانواده ها این موضوع را جدی بگیرند.

گفتنی است در این جلسه مسابقه صحت قرائت نماز ،کتاب خوانی اینترنتی صراط مستقیم، تقدیر از فعالان و خادمان برتر نماز و تامین اعتبار موارد باقیمانده از جدول تفصیلی این اداره کل تامین اعتبار گردید.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 459

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4703

بازدید های این ماه 19198

مجموع بازدید ها 1356433