به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،حجت الاسلام نعمت الله سرلکیان رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگویی گفت: راهپیمایی 22 بهمن ، نشان داد مردم پای ارزشهای انقلابشان محکم ایستاده اند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از درک درست و فهم ارزشهای دینی بود افزود: ملت ایران با همه مشکلات و ناملایماتی که بر اثر تحریم ها و مدیریت نادرست داخلی منابع گرفتار هستند ، اما به دشمنان فهماندند هر زمان که احساس کنند با تهدید دشمن رو به رو هستند ، در مقابل زورگویی و ظلم آنها با تمام قامت می ایستند .

حجت الاسلام سرلکیان ادامه داد: چهل و یکمین سالگرد انقلاب در حالی مردم در صحنه حضور پیدا کردند که دشمنان امید داشتند حضور مردم کم رنگ و بعضآ با رفتارهای نابهنجار همراه باشد اما مردم با بصیرت و دشمن شناسی و عمل بموقع امید آنها را به یاس مبدل کردند .

وی گفت : امسال رنگ و بوی حضور مردم با عشق و ارادت به یکی از یاران امام و رهبری بود که کرامت و اندیشه های والای او نشان از نماد انسان تراز انقلاب اسلامی و تربیت یافته در مکتب قرآن و اهل بیت ( ع ) بود .

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  تصریح کرد: سردار شهید ، حاج قاسم سلیمانی که با حضورش در منطقه توانست موج بیداری اسلامی را رقم بزند ، با شهادتش این موج را سرعت بخشید و همانگونه که مقام معظم رهبری در باره شهید سلیمانی فرمودند ، شهید سلیمانی نمونه برجسته ای از تربیت شدگان اسلام و مکتب امام خمینی ( ره ) بود که همه عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید و بحول و قوه الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد . حجت الاسلام سرلکیان خاطرنشان کرد:  مردم در 22 بهمن اطاعت از امام و رهبری را در نهایت امید انجام دادند و به دشمنان فهماندند راه شهید سلیمانی با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد .

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 469

بازدید های دیروز 440

بازدید های این هفته 4713

بازدید های این ماه 19208

مجموع بازدید ها 1356443