معاون فرهنگی،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: دستیابی به فناوری هسته ای از برکات نظام اسلامی اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام داوود چمانی معاون فرهنگی،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگویی گفت: دستیابی به فناوری هسته ای به عنوان یک حق مسلم ،قدرت چانه زنی کشور را در مواجهه با قدرت های مستکبر جهانی افزایش داد.

وی افزود: دست یابی به این فناوری جایگاه ایران اسلامی را در منطقه و نظام بین الملی ارتقا بخشیده است به حدی که اگر این اقتدار نبود غربی ها و اروپایی ها حاضر به مذاکره با ایران نبودند.

حجت الاسلام چمانی تصریح کرد: برخورد دنیای غرب و مجامع بین الملی نسبت به کشورهای دارای فناوری هستی منافقانه و مزدورانه است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلغیات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه برخی از کشورها از جمله رژیم نامشروع و غاصب صهیونستی که دارای بمب هسته ای است که در هیچ یک از مجامع بین المللی این موضوع مورد اعتراض قرارنمی گیرد اظهار کرد: ایران اسلامی هدف از غنی سازی را تولید سوخت اتمی برای موارد صلح امیز اعلام نموده است.

وی گفت:تحریم های دنیای استکبار بر علیه کشور عزیزمان نشان از عمق دشمنی و کینه توزی آنها نسبت به اسلام و مسلمانهاست.

حجت الاسلام چمانی بیان داشت: تنها راه مقابله با زیاده خواهی های غربی ها مقاومت و ایستادگی در برابرآنهاست.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تاکید براین نکته که آنهایی که دل در گرو مذاکره با آمریکایی ها بستند و راه نجات و خلاصی ار مشکلات را کنارآمدن با غربی ها می دانند تاکید کرد :قطعا سیاست مردان ما در جریان برجام به این نتیجه رسیده اند که آمریکا و یارانش قابل اعتماد نیستند و همگی به عنوان جبهه کفر در مقابل ایران اسلامی صف آرایی کردند.

حجت الاسلام داوود چمانی در پایان خاطرنشان کرد: باید روی پای خود بایستیم و در عرصه های نظامی، سیاسی،فرهنگی،علمی و اقتصادی به خود کفایی برسیم واز توان علمی نخبگان جوان بهره بگیریم تا دشمن به خود اجازه گستاخی ندهد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 83

بازدید های دیروز 532

بازدید های این هفته 615

بازدید های این ماه 17073

مجموع بازدید ها 1120955