به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استانن مرکزی، مریم حسینی کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگویی از برگزاری 24کارگاه آموزشی با هدف توانمند سازی زنان در حوزه مسائل فرهنگی ،اجتماعی ،از طریق آموزش های حضوری و غیر حضوری  در سال 1396خبر داد.

وی افزود : موضوعات این کارگاه های آموزشی عفاف و حجاب،پیشکیری ازطلاق، خشونت های زندگی،نحله های انحرافی  و اعتیاد ،مهارت های زندگی بود.

کارشناس بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه شیوه های دعوت به نماز، تهدیدات فضای مجازی از موضوعات دیگر این کارگاه های آموزشی بوده است تصریح کرد: گروه های هدف ما در این این کارگاه ها مبلغات سنتی و حوزوی و جمعیت بانوان فرهیخته استان بود که امیدواریم در سال 97 با توان و برنامه های دقیق تری نسبت سال گذشته برای پییگیری برنامه اباغ سازمان گام برداریم.

مریم حسینی تاکید کرد:366 نفر در این کارگاه ها حضور فعال داشته اند که طبق نظرسنجی های انجام شده در پایان هر کارگاه اموزشی رضایتمندی خود را اعلام نموده اند.

وی با اشاره به این که 125 ساعت زمان این دوره های آموزشی بوده است   خاطر نشان کرد: برای برگزاری این کارگاه های آموزشی از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه استفاده شده است .

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 508

بازدید های دیروز 599

بازدید های این هفته 3229

بازدید های این ماه 14786

مجموع بازدید ها 1118668