مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مصرف موادمخدر از همه جهات عقلانی نیست چرا که هم از لحاظ ریالی و هم از لحاظ جسمی برای مصرف کننده ضرر دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام صفر قربانپور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی درجلسه برنامه ریزی پیشگیری از اعتیاد که با حضور شاه محمدی دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان در دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزارشد گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی، دستگاه ها و نهاد برای تحقق این امر و مبارزه با این معضل اجتماعی یاید بسیج شوند تا به حول وقوه الهی جامعه ای سالم به نسل های آینده تحویل دهیم.

حجت الاسلام قربانپور تاکیدکرد:مصرف مواد مخدر تبعات و خطرات خاص خودش را دارد که یکی از این خطرات برهم زدن نظم اجتماعی و فراهم کردن مشکلات برای جامعه وخانواده است.

وی تصریح کرد: مصرف موادمخدراز همه جهات عقلانی نیست چرا که هم از لحاظ ریالی و هم از لحاظ جسمی برای مصرف کننده ضرر دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تاکید بر اینکه اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تمام وجود و با استفاده ظرفیت های موجود همکاری خود را با شورای مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی مستحکمتر از گذشته ادامه خواهدخاطرنشان کرد: قطعا با تعامل،همفکری وبرنامه ریزی می توانیم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی از جمله پیشگیری از مصرف مواد مخدر ،تبین آسیبها ،گام های موثری را برداشت تا خانواده های با آسایش و آرامش خاطر به زندگی خود ادامه دهند.

گفتنی در این جلسه برنامه ریزی حجت الاسلام داوود چمانی معاون فرهنگی ،حجت الاسلام غلامرضا گودرزی کارشناس مسئول حراست،حجت الاسلام محمدرضا شفیعی پور کارشناس دارالقرآن الکریم و حجت الاسلام محمدفراهانی کارشناس روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان نیز حضور داشتند.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 99

بازدید های دیروز 532

بازدید های این هفته 631

بازدید های این ماه 17089

مجموع بازدید ها 1120971