به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام داوود چمانی معاون فرهنگی،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه برنامه ریزی پیشگیری از اعتیاد که در اداره کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار شد گفت: آمادگی لازم برای برگزاری دوره آموزشی تربیت کادر متخصص ویژه روحانیون را در سطح استان داریم.

وی افزود: در سال 96دوره آموزشی تربیت کادر عمومی در شهرستانهای تفرش ،آشتیان ،فراهان  و کلانشهربرگزارشد اما این گام کافی نیست و باید بصورت جهادی عمل کنیم.

حجت الاسلام چمانی ارتباط مستمر والدین با امام جماعت را یکی از حسنات و برکات حضور خانواده ها در مساجد دانست و تاکید کرد:  یکی از دغدغه های  مشترک ائمه جماعات مساجد و خانواده ها افزایش مصرف مواد مخدر در جامعه است که در تعامل بایکدیگر می شود نسل جوان را از این منجلاب اجتماعی نجات داد.  

معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن تشکر و قدردانی از روحانیون و ائمه جماعات استان در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی خاطرنشان کرد: می توانیم با تعامل مشترک با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و نیروی انتظامی نشست های مشترکی در راستای اطلاع رسانی و تبین خطرات مصرف مواد مخدر در مساجد برگزار کرد که عامه مردم از این نشست ها استفاده بهینه داشته باشند.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 506

بازدید های دیروز 660

بازدید های این هفته 2254

بازدید های این ماه 10168

مجموع بازدید ها 1236436