به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام داوود چمانی معاون فرهنگی، پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگویی بمناسبت شهادت شهید صیاد شیرازی گفت: ولایت مداری یکی از مهمترین ویژگی امیر شهید صیاد شیرازی بود.

وی افزود: این سرادر رشید و سرافراز ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و حضور در عملیات های مختلف در کنار فرماندهان سپاه نقش بی بدیلی در پیروزی رزمندگان اسلام داشت.

حجت الاسلام داوود چمانی عنوان کرد: در جریان عملیات مرصاد ،شهید صیاد شیرازی و همرزمانش با تیزبینی و هوشمندی شکست سنگینی بر متجاوزان به ویژه منافقین وارد کردند.

وی تصریح کرد: شجاعت و اخلاص از ویژگی های این بزرگ مرد بود که در کنار نظامی گری اخلاق اسلامی را نیز به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام چمانی اظهارکرد: شهید صیاد شیراری با داشتن روحیه بالای معنوی ،صیاد دلها شد و با شهادت خود مزد سالها جهاد در راه خدا را دریافت کرد،واین مدال پرافتخار را برسینه آویخت.

وی بیان داشت: رهبری بر پیکر شهید صیاد بوسه میزند که مهر تاییدی بر خدمات صادقانه آن افسر رشید ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.

معاون فرهنگی ،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه تجلیل از این شهید عزیز و دیگر شهدا هر چند عملی خداپسندانه است ولی بالاتر از آن توجه به ویژگی های و خصوصیات آنهاست خاطرنشان کرد: الگو قرار دادن شهدا راهگشای نسل جوان و نوجوان در رسیدن به سعادت است.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 485

بازدید های دیروز 599

بازدید های این هفته 3206

بازدید های این ماه 14763

مجموع بازدید ها 1118645