کارشناس اعزام واستقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت:نسل جوان ما باید از سبک زندگی پیامبران الهی اگاهی کافی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،حجت الاسلام ابوالفضل وروانی کارشناس اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی از اعزام 300مبلغ در ایام تبلیغی مبعث پیامبر اکرم(ص) در استان مرکزی خبر داد.

حجت‌الاسلام وروانی با بیان اینکه از جمله برنامه ای روحانیون اعزامی در ایام مبعث تبین سبک زندگی انبیاء علیهم السلام است گفت: جامعه امروزی و نسل جوان ما که قصد ازدواج دارند باید از سبک زندگی پیامبران الهی آگاهی کافی داشته باشند که این اطلاع رسانی و تبلیغ بر دوش روحانیون است.

وی افزود: برگزاری جلسات مشاوره و پرسش و پاسخ در مساجد نسبت به شبهه افکنی  و تبین معارف اسلامی ، اقامه نماز جماعت، تبلیغ چهره به چهره، برگزاری مراسم جشن و مسابقه نیز از جمله فعالیت های  این مبلغان است.

کارشناس اعزام واستقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن تشکر و قدردانی از شورای اسلامی و دهیاری های سراسر استان که همیشه یار و مددکار اداره کل تبلیغات اسلامی در بحث استقرار روحانیون بوده اند خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی در سراسر دنیا و استفاده مناطق روستایی از فضای وب و فضای مجازی ،در این زمینه نیز روحانیون اعزامی نسبت به ارتقا سواد رسانه ای برنامه های خواهند داشت.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 113

بازدید های دیروز 532

بازدید های این هفته 645

بازدید های این ماه 17103

مجموع بازدید ها 1120985