معاون فرهنگی ،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: بعثت نعمتی است که خدا منت نهاد و آن را به بشریت ارزانی بخشید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام داوود چمانی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفت با روابط عمومی این اداره کل ضمن فرا رسیدن ایام پرخیربرکت مبعث  گفت: بعثت یک ضرورت و نیاز طبیعی و فطری انسان است.

وی با بیان ایکه بشر نیاز به هدایت، راهنمایی و ارشاد اسلامی دارد تا از اسارت های فکری،سیاسی و اجتماعی و نابودی هرگونه باطل نجات پیدا کند افزود: خداوند متعال انبیای الهی و پیامبر عظیم الشان اسلام را برای هدایت بشریت فرستاد تا انسانها در مسیر زندگی گمراه نشوند.

معاون فرهنگی ،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  با تشریح وضعیت خرافه پرستی، سنت های زشت جاهلی ان زمان اظهار داشت:با توجه به شرایط حاکم بر اجتماع آن روز نوری از غار حرا تابید و جهان را روشن کرد،پیامبری  از جنس مردم مبعوث شد.

حجت الاسلام چمانی پیام بعثت را ایمان به خدا و اجنتناب از طاغوت های زمان دانست  تاکید کرد: هدف از مبعث صلح و آرامش و دوستی بود که این رسالت بزرگ بر دوش نبی مکرم اسلام گذاشته شده بود تا جامعه بشری در همه زمانها از آسیب ها به دور باشند.

معاون فرهنگی ،پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: بعثت نعمتی است که خدا منت نهاد و آن را به بشریت ارزانی بخشید تا سر آغاز مبارزه با هرگونه شرک و انحراف فکری،عقیدتی و هر نوع خرافات باشد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 465

بازدید های دیروز 599

بازدید های این هفته 3186

بازدید های این ماه 14743

مجموع بازدید ها 1118625