سید علی آقازاده گفت: ناهماهنگی میان دستگاه های اجرایی نباید منجر به بروز غفلت از جوامع مردمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، سیدعلی آقازاده استاندار استان مرکزی در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، مدیرکل تبلیغات اسلامی و پرسنل این اداره کل در دفتر استاندار مرکزی گفت: در سه ماهه گذشته مشابه گزارشی که امروز توسط رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور ارائه داده شد با جزئیات بیشتر در جلسه استانداران سراسر کشور ارائه داده شد که البته باید بگوییم برخی معتقدند این موج های تحقیقاتی باید در قالب محرمانه باقی بمانند.

وی افزود: امروزه تمامی اقشار جامعه به تمامی این مسائل واقف هستند و باید بگوییم این مسئله زنگ خطری مهم برای نظام محسوب می شود و اگر مسئولان برای آن چاره اندیشی نکنند در آینده ای نه چندان دور دچار التهاب و نا آرامی های بدتر از سال گذشته خواهیم شد.

آقازاده تصریح کرد: جنس اعتراضات مردمی در سال 96 با موج اعتراضات پیش از آن متفاوت بود و پیرو این مسائل در شورای تامین استان مرکزی رسیدگی به مسائل فرهنگی و آسیب های اجتماعی را در دستور کار قرار داده ایم که البته باید در این زمینه علاوه بر تهاجمات کنترل شده خارجی، تهاجمات داخلی را نیز تحت نظر داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تنها با شعار دادن و کتمان واقعیت ها نمی توانیم هیچ اقدامی را به انجام برسانیم اما اگر بتوانیم هماهنگی میان دستگاه ها را افزایش دهیم و بکوشیم تا اختلافات میان دستگاهی به حداقل برسد می توانیم به نتایج مطلوبی دستیابیم.

استاندار مرکزی ادامه داد: تلاش ما باید بر این باشد که مجموع نتایج کسب شده از اینگونه تحقیقات و مقولات چاپ شده مورد استفاده قرار گیرد و توجه داشته باشیم که یکی از بزرگترین دغدغه های مقام معظم رهبری مسائل اجتماعی و ناامیدی مردم نسبت به آینده است.

آقازاده عنوان کرد: ناهماهنگی میان دستگاه های اجرایی نباید منجر به بروز غفلت از جوامع مردمی شود و سازمان تبلیغات اسلامی باید بکوشد تا نمای عمومی این سازمان را در استان ها اصلاح سازد زیرا اگر قرار بر این باشد که این مجموعه در عرصه های عمومی و فرهنگی ورود یابد بطور حتم باید در ساختار سازمان، اعتبارات، امکانات و غیره تجدید نظری به وجود آورد که استقرار روحانی در روستاها یکی از این مسائل بسیار مهم است که چگونگی اجرائی شدن این تصمیمات باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان اذعان داشت: ناکارآمدی و بعضی سوء مدیریت ها در استان مرکزی سبب شده تا کارخانجات مهم این استان که نوعی برند در ایران و خاورمیانه محسوب می شوند به کام تعطیلی و تعدیل نیرو کشانده شوند، ما باید بکوشیم تا با همکاری دستگاه هایی اعم از تبلیغات اسلامی مشکلات ساختاری را رفع کنیم.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 707

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1722

بازدید های این ماه 15248

مجموع بازدید ها 1076528