رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در تشریح برنامه های سازمان در ماه مبارک رمضان گفت: تعداد 60 نفر از مفسیرن نخبه از شورای عالی تفسیر استان قم به مناطق مختلف اعزام می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به جمع بندی سفر یک روزه خود به استان مرکزی اظهار داشت: سفرهای انجام شده با محوریت آسیب های اجتماعی که از سال گذشته توسط سازمان تبلیغات اسلامی کشور آغاز شده اند پیرامون کاهش آسیب های اجتماعی وبرنامه هایی است که در تقسیم کار ملی بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی قرار گرفته است.

وی افزود: حساس کردن مدیران سازمانی، استانداران و ائمه جمعه استان ها با محوریت به روز رسانی مسائل مرتبط با آسیب های اجتماعی صورت می گیرد که نیازمند تبادل افکار بر مبنای تعیین برنامه ها است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان برنامه های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی رونق بیشتری خواهند داشت که تفسیر در شبکه روحانیون مستقر به صورت موظف به انجام می رسد و تعداد 60 نفر از مفسیرن نخبه با هماهنگی شورای عالی تفسیر استان قم از این استان به سایر مناطق اعزام می شوند که اغلب آنها دارای سطوح عالی از حوزه های علمیه هستند.

حجت الاسلام دکتر خاموشی ادامه داد: برنامه حلقه های قرآنی نیز در ماه مبارک رمضان در کشور توسعه می یابد و اعزام مبلغان نیز به سرپرستی سازمان تبلیغات اسلامی و معاونت تبلیغ استان قم به انجام می رسد و تعداد مورد نیاز اعلام می شود و سپس اقدامات اعزام به انجام می رسد.

وی عنوان کرد: شعار سال در دستور کار مبلغان قرار دارد و به این منظور به تبلیغ حمایت از کالای داخلی می پردازند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان داشت: فضای مجازی تنوع بسیاری دارد که یکی  از شاخه های آن شبکه های اجتماعی است که بر اساس تدابیر اندیشیده شده از سال گذشته مقرر شد به تقویت شبکه های داخلی بپردازیم و دولت نیز متقابلا به حمایت از آنها بپردازد که خوشبختانه پیرو این تصمیمات شبکه های اجتماعی داخلی مطلوبی شکل گرفته اند و در این راستا خدماتی اعم از سرویس دهی بهتر، خدمات پرسرعت تر و قابلیت های مطلوب تری ارائه می دهند.

حجت الاسلام دکتر مهدی خامومشی اذعان داشت: بطور طبیعی اگر شبکه های اجتماعی داخلی مورد حمایت قرار گیرند به قدرت رقابت با شبکه های اجتماعی خارجی دست می یابند و امیدواریم که به دنبال این اهداف شبکه های اجتماعی خارجی برکنار شوند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 693

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1708

بازدید های این ماه 15234

مجموع بازدید ها 1076514