حجت الاسلام قربانپور گفت: حبس‌های ناخواسته و غیر عمد بعضی از هموطنان در زندان‌ها یکی از دغدغه‌های نظام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با بیگی مدیرعامل ستاد دیه استان مرکزی گفت: یکی از برکات دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی تکریم مقام و منزلت انسانی است که ستاد دیه کشور در این راستا حمایت ها و فعالیت های چشم گیری داشته است که باید قدردان این زحمات باشیم.

وی افزود: حبس‌های ناخواسته و غیر عمد بعضی از هموطنان در زندان‌ها یکی از دغدغه‌های نظام است که هم مسئولان و هم خانواده ها را برای رفع این مشکل گرفتار کرده است لذا می طلبد حرکت جهادی برای رفع این آسیب اجتماعی صورت گیرد.

حجت الاسلام قربانپور با اشاره به ظرفیت هایی که سازمان تبلیغات اسلامی اسلامی دارد بیان داشت: برای فرهنگ سازی عمومی و آگاهی رساندن به عامه مردم، از ظرفیت روحانیون مستقر در مناطق شهری و روستایی، ائمه جماعات مساجد، مداحان و هیئات مذهبی و مؤسسات قرآنی بهره مندی لازم را استفاده خواهیم کرد تا خانواده هایی که زندانی غیر عمد در زندانها دارند از این مشکل نجات پیدا کنند.

وی بیان کرد: تلاش‌های ستاد دیه کشور به عبارتی برخورد با معلول‌ها است، لذا ضرورت دارد تا ضمن شناخت علل بروز مشکلات، راهکارهای لازم جهت ایمن سازی جامعه را نیز برنامه‌ریزی و مدیریت کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اطلاع رسانی از طریق صدا و سیما و بیلبوردهای شهری نسبت به بیمه وسایل نقلیه و همچنین آگاهی مردم از ضرب و جرح، توهین به  اشخاص حقوقی و حقیقی را ضروری دانست و اذعان داشت: اگر شهروندان عزیز ما از قوانین کیفری اطلاعات کافی را داشته باشند قطعا آمارهای زندانیان کاهش پیدا خواهد کرد.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 688

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1703

بازدید های این ماه 15229

مجموع بازدید ها 1076509