مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در راستای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی گروههای تخصصی تبلیغی در ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در پارکهای بزرگ استان مرکزی آغاز خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار گروه جهادی مصباح الهدی با سید علی آقا زاده استاندار مرکزی گفت: گروه های تخصصی تبلیغی در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان اراک در راستای آسیب های اجتماعی فعالیتهای ویژه خواهند داشت.

وی قدردانی از زحمات گروه های تبلیغی در سراسر ایران اسلامی که با وجود کمبود ها و دوری از خانواده مشغول تبیلغ دین مبین اسلام هستند افزود: گروه های جهادی تبلیغی گروه مصباح الهدی متشکل از طلاب بومی استان مرکزی هستند که در استان قم در حال تحصیل علوم دینی می باشند که توانسته در سطح کشور رتبه های چشمگیری را کسب کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن تشریح مشکلات و موانعی تبلیغی گروه های جهادی در استان مرکزی اظهار داشت: وحدت عمل و متخصص بودن کارشناسان گرو های تبلیغی باعث شده تا در جذب مخاطب موفقیت های خوبی داشته باشند.

حجت الاسلام قربانپور تعداد گروه های تبلیغی استان مرکزی را 14گروه عنوان کرد و بیان داشت : این گروه های تبلیغی در ماه مبارک رمضان و تابستان برای سنین کودک و نوجوان،خانواده،برنامه های متنوع و پر محتوایی دارند که همه سال با حضور در پارک ها و کمپ های ترک اعتیاد ،مدارس، به فعالیت تبلیغی مشغول هستند.

وی ضمن تاکید بر اینکه برنامه های فرهنگی تبلیغی باید در جذب مخاطب و اثر گذاری برنامه ریزی مدونی داشته باشد خاطرنشان کرد: ایجاد نشاط و شادابی در برنامه های فرهنگی  تبلیغی البته با حفظ حرمت ها باعث می شود که مخاطبین از برنامه ها نهایت لذت و بهرمندی را داشته باشند.

 

 

 
 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 672

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1687

بازدید های این ماه 15213

مجموع بازدید ها 1076493