به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، سیدعلی آقازاده استاندار استان مرکزی در دیدار با گروه جهادی تبلیغی مصباح الهدی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی و همچنین گروه های تبلیغی استان گفت: در حد توان برای رفع مشکلات گروه های تبلیغی در سطح استان و شهرستان اراک تلاش  مساعدت لازم را انجام خواهیم داد.

وی تاکید کرد: هماهنگی های لازم با فرمانداران تابعه صورت خواهدگرفت تا طلاب و روحانیون در راستای رسالتی که بر دوش گرفته اند موفق عمل کنند.

سید علی اقا زاده با اشاره به هجمه ها دشمنان نظام در حوزه جنگ نرم و حوزه فرهنگی تصریح کرد: ماه رمضان طلایی ترین فرصت برای تبین آسیبها و ارزش ها است تا خانواده ها و جوانان را از دسیسه های دشمان اگاه کرد و برای خنثی سازی برنامه های اعتقادی فرهنگی دشمن کار کرد.

استاندار مرکزی ضمن تاکید بر اینکه روحانیون تبلیغی باید در تمام فنون و علوم دوره های لازم و تجربیات لازم را داشته باشند اذعان کرد: باعث افتخار است که استان مرکزی 14گروه تخصصی ویزه تبلیغ دین مبین اسلام دارد اما برای ارتقا سطح کمی و کیفی این گروه ها باید بیش از گذشته تلاش کرد تاشان و منزلت استان حضرت امام حفظ شود.

وی با اشاره به اینک ماه رمضان ماه خودسازی و تقرب بیشتر مخلوق با خالق است خاطر نشان کرد: در حوزه اسیب های اجتماعی اوضاع استان مرکزی وضعیت مطلوبی ندارد لذا باید دست به دست هم برای رفع این معظلات باید تعامل مستمر داشته باشیم.

 

 
 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 658

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1673

بازدید های این ماه 15199

مجموع بازدید ها 1076479