به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی داود عسکری کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمین با اعلام این خبر گفت :جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت سالروز حماسه فتح خرمشهربا حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام حسن کریمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی  با اشاره به سوم خرداد و حماسه سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت : خرمشهر برای ملت ما تنها یک شهر نیست، بلکه تاریخ گویای پایداری، ایثار و جاودانگی انقلاب است و سوم خرداد و فتح این شهر، آیینه گویایی از تاریخ و جغرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه و شجاعت مظلومانه این امت است.

وی اضافه کرد : آزادی خرمشهر با هیچ معادله نظامی قابل پیش بینی وقابل سنجش نبود وهمان طوری که رهبر کبیر انقلاب اسلامی  فرمود ،خرمشهر را خدا آزاد کرد .

کریمی گفت:سوم خرداد فرصت مغتنمی برای توسعه فرهنگ پایداری، ایثار، استقامت واز خود گذشتگی در جامعه بویژه انتقال آن به نسل جوان اقدام نمود .

گفتنی است: رژه موتوری با حضور نیروهای نظامی وانتظامی و جمعی از ورزشکاران روز پنج شنبه سوم خرداد ساعت 17 عصر از محل میدان بسیج به سمت میدان انقلاب و خیابان شریعتی ،سخنرانی روحانیون و ائمه جماعات در مسا جد و مدارس، برگزاری گفتمانهای دینی ،آئین گلباران قبور شهدا و قرائت زیارت عاشورا در روز پنج شنبه سوم خرداد در محل گلزار شهدای خمین ، برپایی نمایشگاه کتاب و ایستگاه نقاشی با همکاری اداره ارشاد اسلامی و بسیج در روزهای سوم و چهارم خرداد در محل مصلی امام خمینی (ره) ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، فضاسازی ادارات و درج جملات مرتبط با سوم خرداد در سربرگ مکاتبات اداری و... از مصوبات این جلسه بود .

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 692

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1707

بازدید های این ماه 15233

مجموع بازدید ها 1076513