اولین جلسه کارگروه بانوان و خانواده در شهرستان خنداب به ریاست مهندس غیاثی و با حضوراعضای این کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشدبه گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، سید همایون مرآتی، رابط خبری و کارشناس پشتیبانی و اداری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب با اعلام این خبر افزود: اولین جلسه کارگروه بانوان و خانواده در شهرستان خنداب به ریاست مهندس غیاثی و با حضوراعضای این کارگروه و مشاورین بانوان مدیران ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد. در این جلسه فرماندار با تاکید بر لزوم تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی گفت: نقش بانوان درحمایت از مصرف کالاهای تولید داخل با اهمیت است و باید در فرهنگ سازی استفاده خانواده ها از کالاهای ایرانی کمک نمایند تا این فرهنگ درکشورنهادینه شود.

در ادامه اعضای کارگروه با توجه به نامگذاری امسال مقام معظم رهبری مبنی برحمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، برنامه های خود را در حوزه بانوان و خانواده به اطلاع اعضای کارگروه رساندند.

همچنین آقای محمد درویشی؛ کارشناس امور فرهنگی اداره شهرستان خنداب که در این جلسه حضور داشتند، برتلاش بانوان در تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، حتی در ایجاد مشاغل خانگی و تولید از این راه در روستاهای شهرستان خنداب تاکید نمودند.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 716

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1731

بازدید های این ماه 15257

مجموع بازدید ها 1076537