عیسی عارف:

رمضان فرصتی مغتنم برای وصال و قرب به خداست

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند: شهرستان شازند مهیاء میزبان روحانیون معزز در ماه مبارک رمضان است.
نشست سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شازند با روسای حوزه علمیه و طرح هجرت شهرستان شازند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،عیسی عارف سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند در نشست با رییس حوزه علمیه امام رضا (ع) و رییس طرح هجرت که در مکان این اداره برگزار گردید در گفتگو با روابط عمومی این اداره گفت:امسال باحضور ۱۱۰ نفر روحانی و اعزام ایشان در شهرستان، میزبان ماه مبارک رمضان هستیم.

وی افزود: سخنرانی و اقامه نماز روحانیون در بیش از۱۱۰ مسجد شهر و روستا در ماه مبارک رمضان، میتواند باعث تقویت امور فرهنگی و دینی بین اقشار مختلف میگردد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند در این دیدار عنوان کرد:استقبال بالای مردم از روحانیون معزز در ماه مبارک رمضان، موید عشق ایشان به معارف الهی ست.

وی اظهار داشت: ماه رمضان، فرصتی ست برای بیان احکام الهی و تبیین معارف دینی که با اعزام بالای روحانیون معزز به مساجد، درتثبیت آن تلاش مینماییم.

عیسی عارف در این دیدار تاکیدکرد: ماه مبارک رمضان، فرصت عالیی ست برای جذب جوانان به سمت معارف دینی و الهی، که روحانیون معزز برای بیان مسائل دینی باید از آن بهرهء کافی را ببرند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازندخاطر نشان کرد:شهرستان شازند با توجه به
بافت مذهبی بالای مردم و کثرت روستاهها، از میزان بالای جذب روحانی در مساجد شهری و روستایی در استان برخوردار است که این مهم بیانگر علاقهء مردم به دین و ولایت ومبانی دینی ست.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 699

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1714

بازدید های این ماه 15240

مجموع بازدید ها 1076520