کارشناس دارالقرآن  اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت:  ۳هزار و ۵۰۰جلد قرآن کریم در آستانه ماه رمضان به مساجد و خانه های قرآنی اهدا می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام محمد رضا شفیعی، کارشناس دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان به فعالیت های این اداره و برنامه های پیش بینی شده ماه رمضان اشاره کرد گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان اهدا 3 هزار و 500 جلد قرآن کریم به مساجد، حسینیه ها، هیئت های مذهبی و موسسات قرآنی را داریم که این قرآن ها از محل قرآن هایی که بهمن ماه سال 96 رونمایی شد است که همزمان با روز اول ماه رمضان توزیع می شود.

وی همچنین از اجرای طرح با قرآن در رمضان نیز خبر داد و افزود: در این طرح روزانه یک جزء قرآن کریم با حضور گسترده مردم مومن و روزه دار در 12 شهرستان با حضور خودجوش مردم تشکیل می شود.

حجت الاسلام شفیعی همچنین به برگزاری 24 محفل انس با قرآن کریم شهری و رستایی نیز اشاره کرد و گفت: از این تعداد 12 محفل شهری است که با حضور قاریان برجسته بین المللی و کشوری و 12 محفل روستایی است که با حضور قاریان برجسته استانی و مقام آوران مسابقات قرآنی برگزار می شود.

کارشناس دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزاری طرح تفسیر قرآن کریم را از دیگر برنامه ها دانست و ادامه داد: طرح بینات 21، ترجمه و تفسیر سوره قصص است که در 12 شهرستان با استفاده از اساتید توانمند این رشته، روحانیانی که توانایی بیان تفسیر را دارند برگزار می شود و در پایان طرح نیز گواهینامه پایان دوره به انان اعطا می شود.

وی همچنین از اهدا 460 جلد قرآن از طرف سازمان دارالقرآن کریم کشور نیز خبر داد و گفت: این قرآن ها نیز در مناطق محروم برای انجام فعالیت های آموزشی از روز پنج شنبه طبق سهمیه در سطح مساجد و محافل قرآنی توزیع می شود.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 685

بازدید های دیروز 1015

بازدید های این هفته 1700

بازدید های این ماه 15226

مجموع بازدید ها 1076506