به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپورمدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: پدران و مادران  قبل از معلمین مسئولیت بزرگ تربیت فرزندان خود را عهده دار باشند.

وی افزود: سال تحصیلی جدید را امسال در شرایطی آغاز می کنیم که میلیون ها نفر از فرزندان این جامعه اعم از نو نهالان ، نوجوانان و جوانان در مدارس و دانشگاه ها مواجه با پرسش های جدید اعتقادی و اخلاقی و سیاسی هستند چه پرسمانی که رئیس جمهور بعنوان پرسش مهر مطرح می کنند چه سوالی که دانش آموزان و دانشجویان در اذهان خود دارند چه شبهاتی که دشمنلان نظام اسلامی علیه دین و حاکمیت اسلامی هر روزه به عمد ایجا می کنند تا خلجانات فکری عزیزان ما را زیاد کنند.

حجت الاسلام قربانپو با اشاره به اینکه  کارآمدی نظام مردم سالاری دینی خاری چشمی برای سران سلطه گر عالمی است  تصریح کرد: بسیاری از ظالمان دنیا تعهدات سیاسی و نظامی با یکدیگر دارند تا نگذارند جمهموری اسلامی بعنوان یک کشور علوی شیعی الگوی جدیدی درمدیریت  دنیا مطرح شود تا جاذبه های شیرین مردم داری دینی را به نسل امروز بشر خاصه جوانان مطرح نماید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تاکید کرد: دشمنان نظام با انواع حیله ها در پی بدنامی اساس دین و حاکمیت اسلامی هستند.

وی  با تشریح موضع دشمنان در قبال دینداری جوانان ابراز کرد: در چنین فضا و شرایطی وظیفه مدارس و دانشگاهها و حوزه های علمیه صد چندان سنگین تر از گذشته است چراکه غیر از تعلیم و انجام وظایف آموزشی و تخصصی نگاه عمیقی هم باید به فضای حاکم اخلاقی و سیاسی داشته باشند و بدانند که عصر کنونی غیر از دوران گذشته است.

حجت الاسلام قربانپور عنوان کرد: امروزه نیازمندی های علمی بالایی لازم است تا دانش آموخته های مدارس ،دانشگاه ها و حوزه ها پاسخگوی دقیق فنی و تخصصی مردم خود ما و مردم دنیا باشند و در همان حال توانمند در رفع شبهه های القایی دشمنان در موارد مختلف حاکمیتی و مدیریتی علمی و سیاسی و اقتصادی باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  با اشاره جایگاه ارزشمند مباحث اخلاقی  گفت: در دوره کنونی ایجاد فضای آلوده اخلاقی در دستور کار نظام استکباری است، انواع آلودگی های اخلاقی اعم از جنسی و غیره ابزار سلطه فکری و برنامه ای تلقی می شود بنابراین تربیت و تزکیه نقش زیادتری پیداکرده است و بار مسئولیت دستگاه های آموزشی و پرورشی را افزون نموده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:خانواده ها ،پدران و ماداران، اقوام  و فامیل هر کدام در تربیت فرزندان قبل از اماکن آموزشی مسئولیت دارند  لذا والدین باید تعهد اخلاقی و تربیتی خود در قبال فرزندان را جدی تر از گذشته پذیرا باشند.

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 404

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1447

بازدید های این ماه 17057

مجموع بازدید ها 1186691