به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،وحید ضرغامی کارشناس فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  در جلسه فصل تابستان شورای اقامه نماز این اداره کل گفت: باید تدبیر و برنامه ریزی کنیم تا از فرصت های موجود برای ترویج نماز در اداره کل بخوبی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه نماز به کارها و امور دیگر برکت می دهد و سلامت جامعه و محیط کار را به دنبال خواهد داشت، افزود: برنامه محوری نماز در دستگاه های اجرایی می تواند گره گشای بسیاری از مسائل مبتلا به جامعه باشد.

کارشناس فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بابیان اینکه نمازی که برای خدا و با اخلاص باشد در جهان فراگیر می شود یادآور شد: باید تمام تلاش خود را برای  رونق اقامه نماز اول وقت وجماعت در محیط کار ومنزل بکار گیریم.

وی تصریح کرد: برای اشاعه این فرهنگ دینی و مذهبی لازم است قبل از اذان فعالیت کاری کارکنان ادارات تعطیل شود تا فرهنگ ترویج نماز به خوبی در ادارات دولتی نهادینه شود.

کارشناس فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان با بیان اینکه  ما معتقدیم که نماز بعنوان ک خیمه گاه تربیتی دین در آموزه های فردی و اجتماعی است  خاطرنشان کرد: می توان با دعوت ارباب  رجوع به اقامه نماز جماعت، پس از نماز پیگیر کار آنها شد.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 402

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1445

بازدید های این ماه 17055

مجموع بازدید ها 1186689