به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در مراسم یادواره شهدای دفاع مقدس که به همت دانش آموزان مدارس صدرای ولایت دخترانه شهرستان اراک در محل سالن جلسات ساختمان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های اسلامی برگزار شد گفت: ضرورت انتقال پیام دوران دفاع مقدس بر نسل نو بر کسی پوشیده نیست لیکن نیازمند به یک اقدام مدون متقابل مسئولین و جوانان انقلابی است.

وی افزود: مدیران و مسئولان نظام خاصه عزیزان حضور یافته در دوران دفاع مقدس باید با ابزارهای فنی و جاذبه دار از طرق گوناگون پیام را انتقال دهند و جوانان پسر و دختر انقلابی در دریافت پیام با دلی مملو از شور حسینی و زینبی پیام را دریافت کنند.

حجت الاسلام قربانپور ضمن تشکر و قدردانی از دستاندرکاران برگزاری این یادواره باشکوه ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا به همت دانش آموزان مدارس خاصه مدرسه معارف صدرا ی ولایت بسیار مهم و کار ارزشی و انقلابی تلقی می گردد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: امروز در جهت خنثی سازی توطئه های استکباری پیوند منطقی و احساسی خاصی بر اساس "انی سلم لمن سالمکم و حرب لکم حاربکم "با کربلا و زینب کبری سلام الله علیها و شهدای مدافع حرم لازم است تا موجب ایجاد تعهد جدید و همدلی و همراهی با کاروانیان عاشورا گردیم.

حجت الاسلام قربانپور در پایان خاطرنشان کرد: باید همه مشکلات دوران استقامت و دفاع از آرمانهای کشور و نظام دینی را مانند زینب کبری ببینیم و با صبوری همه توطئه ها را نقش بر آب کنیم قطعا در این مسیر جوانان می توانند حرف اول را بزنند و همراهی کنند.

گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام سرلکیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اراک، جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس، دانش آموزان مدارس شاهد و صدرای ولایت شهرستان اراک نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 398

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1441

بازدید های این ماه 17051

مجموع بازدید ها 1186685