به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در مراسم معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلیجان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در جهت اشاعه فرهنگ نبوی و علوی و نهادینه کردن فرهنگ مذهبی جامعه نقش پویایی دارد.

وی تاکید کرد: این نهاد انقلابی همه همت خود را بکار گرفته است تا با بهره مندی از نیروهای مجرب و انقلابی و کاردان علیرغم کمبود اعتبارات و نیروهای انسانی و ابزار لازم بتواند رسالت معنوی و انقلابی خویش را به خوبی به سر انجام برساند.

حجت الاسلام قربانپور تصریح کرد: با اجرای برنامه ای مهم اعزام مبلغین در برنامه متنوع فرهنگی و مذهبی مناسبتی و برنامه های موثر قرآنی تعمیق باور های دینی مردم را هدف عالی خود قرار داده تا بدین لحاظ حاکمیت قوانین الهی در روی زمین در عصر کنونی نهادینه گردد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان حجت الاسلام علی شاکری را به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلیجان معرفی کرد.

گفتنی در این مراسم معارفه که در محل فرمانداری شهرستان دلیجان صورت گرفت حجت الاسلام کرامتی امام جمعه، سلیمانی فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان حضور داشتند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 374

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1417

بازدید های این ماه 17027

مجموع بازدید ها 1186661