به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمین افزود: رسالت ادارات تبلیغات اسلامی تعمیق باورهای دینی آحاد مردم ومقابله با شبهه افکنان می باشد.

 وی تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد انقلابی رسالت های گوناگونی بر عهده دارد که از جمله آنها تعمیق باورهای دینی آحاد مردم و مقابله با آسیب های اخلاقی و پاسخگویی و مقابله هوشمندانه با شبهه افکنان و بکارگیری نیروهای مجرب مذهبی تبلیغی در نقاط مختلف شهر و روستا می باشد.

حجت الاسلام قربانپور با اشاره به اینکه همه تحولات اداری و پرسنلی در سازمان تبلیغات اسلامی بر مبنای اصول انقلابی و آرمان خواهی انقلاب تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است تصریح کرد:این سازمان تمام تلاش خود را مصروف دارد که در شرایط کنونی همه امکانات و نیرهای انسانی و برنامه های اجرایی در جهت تقویت نظام اسلامی و افزایش ایمان مردم و حفظ روحیه انقلاب در کشور باشد.

وی ضمن تشکر وقدردانی از زحمات حدود یک دهه حجت الاسلام حسن کریمی عنوان کرد: در طول یک دهه خدمت با امکانات حداقلی و کمبود نیروهای انسانی انجام وظیفه با دشواریهای همراه است که به شکر خدا حاج آقا کریمی نهایت تلاش خود را در این راه مصروف داشته است.

 در ادامه این جلسه حجت الاسلام سید علی حسینی پور امام جمعه این شهرستان در خصوص نیازمندی های فرهنگی شهر و زادگاه امام رحمت الله علیه  و ضرورت وحدت هدف و مسیر فرهنگی و تعیین اولویت های فرهنگی سخنانی را ایراد نمودند.

تهرانی فرماندار شهرستان خمین در  مراسم رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان ضمن تشکر وقدردانی از زحمات حجت الاسلام کریمی تاکید کرد: خمین زادگاه حضرت امام خمینی رحمت الله است و خصوصیات ویژه 100شهیدی دارد و نیازمند فعالیت بیشتری در حوزه فرهنگی دارد لذا سازمان تبلیغات اسلامی در ساماندهی برنامه های مذهبی و قرآنی می تواند نقش موثر و محوری را ایفا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان حجت الاسلام عباس کاظمی را به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمین معرفی کرد.

گفتنی این مراسم معارفه که در محل فرمانداری  شهرستان  خمین صورت گرفت.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 393

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1436

بازدید های این ماه 17046

مجموع بازدید ها 1186680