سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب با نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خنداب دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، سید همایون مرآتی؛ رابط خبری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب با اعلام این خبر گفت: در این دیدار که در دفتر کار سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب برگزار شد.

حجت‌الاسلام صادق پور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب در این دیدار اظهار داشت: اصحاب انقلاب اسلامی به هر میزان جلوتر می‌رود و جایگاهش رفیع‌تر می‌شود، دشمنی با آن نیز بیشتر می‌شود بر همین اساس جمهوری اسلامی به دیده‌بان‌های بیشتری نیاز دارد تا دشمنان به اهداف شومشان نرسند.

وی افزود: یکی از جایگاه‌هایی که امام راحل و مقام معظم رهبری به‌عنوان مرکز ثقل جمهوری اسلامی ایران از آن نام بردند بحث حوزه‌های علمیه است که از دیرباز مورد هجمه دشمنان اسلام و مسلمین بوده است بنابراین اگر این توقع از حوزه‌های علمیه وجود دارد و دشمنی با او وجود دارد باید حوزه‌های علمیه، حوزه تراز انقلاب باشد.

حجت‌الاسلام صادق پور عنوان داشت: آن نفوذی که رهبری معظم انقلاب بیان می‌کنند حوزه علمیه نیز از آن مستثنی نیست و برخی از دشمنان درصدد نفوذ به این نهاد هستند تا آن را دچار مشکلاتی کنند.

وی گفت: امروز نقش روحانیون در حوزه‌های علمیه، نقش بی بدیلی بوده است و در ادوار ۳۸ ساله پیروزی انقلاب اسلامی روحانیون پیشگام‌تر از دیگر اقشار بوده است؛ به طور مثال در یک روز عملیات کربلای چهار بیش از ۱۴۵ تن از طلاب و روحانیون به شهادت رسیدند و این نشان از جایگاه روحانیون دارد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی خنداب تاکید کرد: با توجه به موارد فوق و با پیشنهاد این اداره مبنی بر تشکیل بسیج طلاب و با همکاری حوزه علمیه مهدیه خواهران خنداب، مقرر گردید این موضوع از ناحیه حجت‌الاسلام حسین منصوری؛ نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خنداب، پیگیری و مقدمات تشکیل بسیج طلاب هرچه سریعتر در شهرستان خنداب پایه ریزی گردد.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 393

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1436

بازدید های این ماه 17046

مجموع بازدید ها 1186680