سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب گفت: ایده های خلاقانه نیاز امروز دانشگاه آزاد اسلامی برای کاربردی شدن مباحث قرآنی و رشد این دانشگاه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قاسم صادق پور؛ سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان خنداب گفت: ایده های خلاقانه نیاز امروز دانشگاه آزاد اسلامی برای کاربردی شدن مباحث قرآنی و رشد این دانشگاه است.

 سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب تبعیت از قرآن را راه حل برطرف کردن مشکلات جامعه برشمرد و افزود:استفاده از نسخه های شفا بخش قرآنی در طرح ها و ایده ها می تواند راهکاری برای حل مشکلات باشد.

 وی دانشگاه ها را متولی آموزش های کاربردی علوم دینی و قرآنی برشمرد و افزود: این موضوع از اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

 حجت الاسلام صادق پوردر ادامه فعالیت های قرآنی را در بین همه فعالیت های فرهنگی دارای بالاترین مرتبه دانست و افزود: قرآن کتاب همه اعصار است و کسانی مقرب تر هستند که با این کتاب الهی انس بیشتری داشته باشند.

 وی به اهمیت تلفیق آموزه های قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: از همه واحدهای شهرستانی درخواست دارم تا در این زمینه ایده های نو و خلاقانه ارائه کنند.

 

 

                                                                                                         

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 371

بازدید های دیروز 502

بازدید های این هفته 1414

بازدید های این ماه 17024

مجموع بازدید ها 1186658