به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام صفر قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با  جناب آقای طاها مسئول کنسولگری موقت عراق ویژه صدور روادید ایام اربعین حسینی سال 97 با بیان اینکه یکی از نشانه‌های مومن بزرگداشت و اعمال اربعین حسینی است اظهار کرد: عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام در ایام اربعین عشق به امام حسین(ع) را در کارنامه زندگی دنیوی خود به ثبت می رسانند.

وی افزود: همایش یا به عبارتی وحدت مسلمانان جهان در مسیر پیاده روی نجف به کربلا در ابعاد جهانی نظیر و مشابه ندارد و به لطف الهی این حرکت سال به سال تقویت می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تاکید به اینکه در اربعین حسینی حضور قشر ارزشمند جوانان را شاهد هستیم، عنوان کرد: علاوه بر شیعیان، اهل سنت و از جای جای این کره خاکی ارادتمندان به ساحت حضرت  اباعبدالله الحسین نیز  هم در این مسیر حضور پیدا می‌کنند.

وی در پایان ضمن تشکرو قدردانی از مسئول کنسول گری عراق در مرکز استان در راستای تسریع و تسهیل روادید خاطرنشان کرد: خدمت رسانی به زائران اربعین یک کار اداری صرف نیست بلکه یک توفیق الهی است.

گفتنی در این دیدار مسئول کنسول گری موقت عراق در شهرستان اراک ضمن ابراز خرسندی از مهمان نوازی مسئولان ارشد استان ،و بازدیدهاو دیدار های صورت گرفته از کنسوگری عراق در اراک گفت: علاوه بر صدور رواید به مردم استان مرکزی به مردم شهر های همجوار استان از جمله لرستان، کاشان و قم نیز روادید صادر شده است .

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 69

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1363

بازدید های این ماه 16281

مجموع بازدید ها 1141704