به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی حجت الاسلام قربانپور ضمن بازدید از موکب های مسیر اتوبان قم به اراک(مسیر خیرآباد -سه راه خمین) در گفتگو با  خبرنگار قرارگاه رسانه ای شبکه آفتاب  و باشگاه خبرنگاران جوان  مستقر در موکب مدافعان حرم آل الله  گفت: حرکت پیاده‌روی اربعین حسینی یک ظرفیت عظیم فرهنگی و خاری در چشم دشمنان نظام و اسلام است لذا ما باید از این ظرفیت به خوبی بهره‌گیری و استفاده کنند.

وی با اشاره به استقبال بی نظیر و وصف ناشدنی مردم  عراق از زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: مسلمانان سراسر دنیا با جان و دل و با یک شوق و محبت وصف ناشدنی در حال طی مسیر کربلا به نجف هستند و این حرکت خلق حماسه دیگر در دنیای اسلام است.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد:  12 موکب از شهرک امیر کبیر اراک تا شهر توره در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند که جا دارد از موکب داران تشکر وقدردانی کنیم .

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  خدمت رسانی برای زائران یک کار فرهنگی بسیار بزرگ است عنوان کرد : زائران  با در دست داشتن پرچم های یک دست با رنگ قرمز که منقش به شعار الحسین یجمعنا است  در مسیر هایی که نهایتا به کربلا ختم می شود طی طریق می کنند.

وی  در پایان با اشاره به تلاش ها و هزینه های گزاف استکبار جهانی درراستای شیعه حراسی خاطرنشان کرد: این حرکت باشکوه یک پیام نیز به تمام جهانیان دارد و آن اینکه تبلغیات سوء علیه تشیع کذب محض است و اخلاقیات و معنویت در این مراسم بزرگ موج می‌زند.

گفتنی است در این بازدید حجج اسلام داود چمانی معاون فرهنگی ،غلامرضا گودرزی کارشناس مسئول حراست،محمد فراهانی کارشناس روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز حضور داشتند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 99

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1393

بازدید های این ماه 16311

مجموع بازدید ها 1141734