به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با حجت الاسلام ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان مرکزی گفت: تاسیس هیئت دانشجویی در استان از آمال کاری سازمانی ما بوده است و به یقین ایجاد چنین تشکل هیئتی ،فضای مذهبی و تعهدات مکتبی دانشگاه را افزایش می دهد.

وی اظهار کرد: با تشکیل هیئت دانشجویی در دانشگاه های استان ،می توان از این فضای معنوی برای کسب معارف دینی و انقلابی نهایت بهره مندی را داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تاکید بر این مطلب که هیئات مذکور با حالت عمومی امنایی و مردمی خود باقی بماند خاطرنشان کرد: در ادامه روند  این کار اعضای امنا به اداره کل تبلیغات اسلامی استان  معرفی می شوند تا اقدامات قانونی ثبت صورت گیرد و همکاری متقابل انجام پذیرد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان ضمن ارائه گزارش از ایجاد هیئات بزرگ دانشجویی در سطح استان گفت:با هدف افزایش بصیرت انقلابی و روحیه مکتبی هیئات مذکور با شرکت دانشجویان و اساتید تاسیس شده است و مرکز فعالیت آنان در یکی از مساجد بزرگ شهر اراک است .

گفتنی است  حجت الاسلام ایمانی مقدم خواستار ثبت هیئت دانشجویی در دانشگاه های استان را در سامانه طوبی سلزمان تبلیغات اسلامی شد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 94

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1388

بازدید های این ماه 16306

مجموع بازدید ها 1141729