گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ،در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: دستاورد پیاده روی عظیم اربعین حسینی زمینه سازی وحدت بین الملی امت اسلامی است.

وی افزود: حرکت مردمی پیاده روی اربعین حسینی و طی مسافت نجف تا کربلا نمادی از همبستگی بین المللی است.

 حجت الاسلام فقربانپور با توصیف این روز بدیل تصریح کرد:  این پیاده وری رخدادی  بی نظیری است که به قطع می توان گفت در هیچ جای دنیا همانند ندارد و با وجود سانسور خبرگزاری های معاند و یا سوء برداشت بعضی از رسانه های جیره خوار حقیقت ناب پیاده روی سوگواران ابا عبدالله الحسین علیه السلام مصداق روشن و عملی فرمایش حضرت زینب کبری سلام الله علیها است که  در مجلس یزید تاکید فرمودند: (کد کیدک و... )قسم یاد که به خدا نمی توانی یاد ما را محو کنی.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: به یقین باید گفت پیاده روی اربعین دستاوردهای مهم بین المللی دارد و وحدت جمعیت عالم را بستر سازی می کند و انشاالله زمینه سازی ظهور جهت بالغه و کامله ای را در پی خواهد داشت بدین لحاظ هرآنچه شاکر این نعمت ارزشمند باشیم بازکم است.

 و با اشاره به اینکه حرکت عمومی مردمی چه در کربلا و چه در نقاط مختلف ایران اسلامی یک موضوع عاشقانه است نه آمرانه و بخشنامه ای تصریح کرد:  این جهت دهی و هدایت، بسوی هدف عالی مطلوب ضرورت انکار پذیری است.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد: حضور مسئولین گرانقدر حاکمیتی به ویژه نهادهای حوزوی در این جمع سراپا مایه دلگرمی و تعمیق باورهای اعتقادی است لذا این موضوع نباید از نظر دور باشد.

وی اقدامات رسانه ای ملی و بین المللی و همسو نمودن دستاوردهای اربعین را یک کار پردازش و مهم دانست و تاکیدکرد: هرآنچه در توان داریم باید بکار گرفته شود تا باز تاب این حرکت جهانی به همه عالم برسد و جاذبه حسینی گسترش پیدا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  خاطرنشان کرد: در مقابل سانسور رسانه ای دشمنان، تشکیل تیمهای جبهه موافق و مقاومت می تواند خنثی ساز سکوت دشمنان باشد بنابراین مستند سازی و ترجمه مستندات به زبانهای زنده دنیا باید مورد توجه مسئولین مرتبط باشد.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 78

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1372

بازدید های این ماه 16290

مجموع بازدید ها 1141713