به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام علی دارابی معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی در جمع کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی و شهرستان اراک ضمن خدا قوت و خسته نباشید و ابلاغ سلام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اربعین حسینی از جمله وقایع عظیم عالم امکان است که بیمه کننده نظام اسلامی در مقابل توطئه ها و افکار پلیدی که جبهه مخالف انقلاب اسلامی با اشکال مختلف و با تدبیر براندازانه تلاش می کنند است.

وی با بیان اینکه دشمنان تمام رفتار و کردار و مصاحبه های ما را رصد می کند و بدنبال شبهه افکنی هستند افزود: دشمنان نظام سعی داشتند با اختلاف افکنی بین ملت ایران و عراق همایش اربعین 97 را کم رنگ جلوه دهند لذا این توطئه با شایعه پراکنی در مشهد الرضا و آتش زدن کنسولگری کشورمان  در بصره آغاز شد که با خواست خداوند متعال و اراده ملت هر دوکشور این خواسته ها و دسیسه ها به جایی نرسید.

حجت الاسلام علی دارابی تصریح کرد: آنچه که در این همایش دیده شد تجلی ناب ایثار، دلدادگی و عشق حسینی بود.

معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: عشق حسین در دل و جان نهفته است و در خون ما جریان دارد که این عشق و ارادت بر گرفته از معرفت حسینی است لذا دشمنان در همایش میلیونی اربعین امسال به واقع دانستند که این عشق سراب نیست  بلکه واقعیت است .

وی با اشاره به اینکه انقلاب ایران برگرفته از انقلاب و قیام حسینی است رفتارهای ایثارگرانه و عاشقانه در این مسیر پیاده روی از ایران تا کربلا ملموس بود اظهار کرد: روحانیون در غالب گروه های جهادی از هیچ خدمتی فروگذاری نکردند و با اخلاص و تمام وجود به تبلیغ دین اسلام پرداختند.

معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی ابرازکرد:سلوک و ارتباط روحانیون با مردم در این همایش و روز های آخر ماه صفر یک چهره ماندگار و ارتباط قوی را رقم زد.

حجت الاسلام علی دارابی بیان داشت: الگو گیری از اسوه های اخلاقی سیدالشهدا در زندگی شغلی و خانوادگی و اجتماعی بشریت نقش به سزایی دارد.

وی در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات هیئات مذهبی  در سراسر میهن اسلامی تاکید کرد: هیئات مذهبی به عنوان پیاده نظام ولی فقیه و جریان ساز مدنی کشور محسوب می شوند لذا با ارائه سبک زندگی هیئتی نقشه های طراحی شده دشمنان را در همه مناسبت های ملی و مذهبی خنثی کنند.

حجت الاسلام علی دارابی  با اشاره به اینکه 9400هیئت مذهبی ثبت شده در سامانه طوبی داریم اضافه کرد: هیئات مذهبی در راستای معرفت افزایی  و ترویج و توسعه سبک زندگی حضرت سیدالشهدا علیه السلام می توانند درپیشگیری و  کاهش آسیب های اجتماعی کمک و نقش بسزایی در سطح جامعه داشته باشند.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به تغییرو تحولات در سازمان تبلیغات اسلامی گفت: خدمت در سازمان تبلیغات اسلامی یک توفیق الهی است که شامل حال ما شده است که باید قدردان لحظه لحظه این ایام باشیم.

حجت الاسلام علی دارابی کار در حوزه فرهنگی را لذت بخش ودر عین حال نیازمند یک روحیه جهادی دانست و خاطرنشان کرد: امروز سازمان تبلیغات اسلامی با دهه 60 و 70 خیلی تفاوت دارد لذا رشد عقلانیت در برنامه های امروز سازمان تفاوت چشمگیری پیدا کرده است و می طلبد با روشنگری و تبیین عالمانه ضمن دفع و رفع شبهات فکری دشمنان با سلاح علم وایمان عملیات فرهنگی را قوی تر از گذشته پیش ببریم.

 

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 69

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1363

بازدید های این ماه 16281

مجموع بازدید ها 1141704