به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام علی دارابی معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلاامی کشور با حجت الاسلام صفر قربانپور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام دارابی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکارن درا ستان مرکزی در راستای اقدامات فرهنگی در ایام اربعین حسینی یادآور شد: استانهایی که در  مسیر زیارت اربعین فرصت  قرار گرفته اند خدمت گذاری ویژه ای در ایام اربعین دارند که می توانند از فرصت در جهت فرهنگ سازی صحیح زیارت امام حسین علیه السلام و اشاعه فرهنگ ناب حضرات معصومین به زوار با بکارگیری ابزار تبلیغی و برپایی موکبها و ارائه خدمات دینی نقش پیام رسانی را به خوبی ایفا نمایند.

لازم به یادآوری است که در این دیدار حجت الاسلام قربانپور گزارشی از برپایی موکب های خدمت رسانی و فعالیت کمیته فرهنگی ستاد اربعین که به عهده اداره کل تبلیغات اسلامی استان بود ارائه کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد:مردم استان مرکزی از دو مسیر اراک و ساوه میزبان زائرین بودند که در هر دو مسیر خدمات خوبی ارائه شد ضمن آنکه این استان معین استان ایلام در خدمت رسانی به زائرین نیز می باشد.

گفتنی است در این دیدار حجج اسلام داود چمانی معاون فرهنگی و غلامرضا گوذرزی کارشناس مسئول حراست اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز حضور داشتند.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 92

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1386

بازدید های این ماه 16304

مجموع بازدید ها 1141727