به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با انصاری فر مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان مرکزی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مرحوم  دوخایی مدیر کل پیشین این اداره کل که سالیان سال برای این نظام هم در جبهه های جنگ و هم در سنگر مدیرکلی استان اظهار کرد: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثار گران به خود افتخار کنند که خدمتگزار خانواده های شهدا و ایثارگران هستند.

وی ضمن تجلیل از زحمات پدران و مادران شهدا که تربیت فرزندان خود سنگ تمام گذاشتند و همیشه در کارهای خیر پیش قدم و پیش قراول هستند عنوان کرد: مشاهده روحیه شاداب خانواده های معظم شهدا جامعه و ما را برای پیشبرد اهداف نظام امیدوار می کند.

حجت الاسلام قربانپور با اشاره به اینکه ایثارگران جزء ارزش های اصلی این نظام محسوب می شوند تصریح کرد: در جامعه امروزی هستند کسانی که در جبهه های جنگ زخمی شدند و به درجه ارزشمند جانبازی نائل شدند و اینک ریالی از بیت المال در غالب حقوق و مزایا استفاده نمی کنند و در محاورات عمومی که سوال می شود در پاسخ می گویند ما برای رضای خدا رفتیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی  استان مرکزی ادامه داد: عمل به وصیت نامه شهدا و امام شهدا بسیاری از آسیب ها و مشکلات جامعه را رفع می کند شهدایی که با اخلاص برای حفظ ارزش ها تمام وجود خود را برای این نظام هدیه کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران کمترین خدمتی است که ما می توانیم در قبال کار ارزشمند این قشر انجام بدهیم.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 69

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1363

بازدید های این ماه 16281

مجموع بازدید ها 1141704