به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،روح الله کلهری،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آشتیان با اعلام این خبر گفت:مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با حضورفرماندار،رئیس اداره تبلیغات اسلامی، هیئات مذهبی، مداحان، روحانیون وبه‌ویژه دانش آموزان ودانشجویان واقشار مختلف مردم در آشتیان از مصلی آیه الله دانش ره آغاز وتا میدان ازادی ادامه وبا قرائت قطعنامه به پایان رسید.

نظام‌الدین جهانمیرزایی فرماندار آشتیان در تجمع مردم این شهرستان به مناسبت ۱۳ آبان با اشاره به اهمیت روز جهانی استکبارستیزی اظهار داشت: ندای آزادی‌خواهی سبب انقلاب ملت مستضعف در دنیا شده و شواهد این رویکرد آزادی‌خواهانه برای همگان آشکار است.

جهانمیرزایی افزود: استکبار‌ستیزی وظیفه دینی همگان و یکی از بارزترین ویژگی‌ها و آرمان‌ غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی و از محکمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

سخنران مراسم تصریح کرد: عمل به این تکلیف الهی و انقلابی با ایستادگی و مقاومت در برابر خوی استکباری نظام سلطه و نفی هرگونه زورگویی، زیاده‌خواهی و افزون‌طلبی، بالندگی بیش از پیش نظام کارآمد دینی و عزت و شرف روزافزون محور مقاومت و سعادت مردم شریف و متدین ایران را در پی داشته و دارد.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 71

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1365

بازدید های این ماه 16283

مجموع بازدید ها 1141706