به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،روح الله کلهری، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آشتیان با اعلام این خبر گفت: مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان با حضور فرماندار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، هیئات مذهبی، مداحان، روحانیون و به‌ویژه دانش آموزان و دانشجویان و اقشار مختلف مردم در آشتیان از مصلی آیه الله دانش ره آغاز وتا میدان ازادی ادامه و با قرائت قطعنامه به پایان رسید.

کلهری تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال را با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» آغاز و شعار «هیهات‌منا‌الذله» با درس گیری از قیام عاشورا طنین انداز و برگ زرین دیگری را بر تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی افزودند.

وی افزود: توطئه‌های آمریکا برای تسلیم کردن ملت ایران در طول چهل سال اخیر به گونه های مختلف بوده واز هرابزاری برای فشار کوتاهی نکرده واین مردم هوشیار بودند که تمام توطئه های آنان را خنثی نموده وامریکارا مایوس کرده اند.

 

کلهری خاطر نشان کرد: روز ۱۳آبان نشانگر قدرت هوشیاری و بصیرت مردم ایران است که در برابر دشمنان تسلیم نشده و به مبارزه خود با استکبار ادامه داده و تا پای جان در این راه ایستادگی می‌کند.

 

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 99

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1393

بازدید های این ماه 16311

مجموع بازدید ها 1141734