به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، روح الله کلهری کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آشتیان با گرامیداشت ۱۳آبان گفت: ملت ایران که مبارزه با ظلم را از تعالیم اسلامی و از قیام عاشورا آموخته و نشان داده در برابر ظلم سکوت نکرده و تا پای جان در مقبال ظلم ایستادگی می‌کند. امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان، انزجار خود را نسبت به جنایات آمریکا و متحدانش که چندین دهه است به کشور و ملت ایران اسلامی ظلم می‌کند، نشان خواهد داد.

کلهری ادامه داد: شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال باید باشکوهتر از هر سال برگزار می‌شود و ملت ایران پاسخ کوبنده ای به تهدیدهای دشمن داده و ثابت می‌کند در برابر دشمن هیچ گاه کوتاه نمی آیند.

وی با اشاره به حوادث ۱۳ آبان سال های ۵۷،۴۲و۵۸خاطر نشان کرد: استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی از روش‌ها و ابزارهای مختلفی همچون ابزارهای نظامی و جنگ روانی، انواع تحریم ها و... برای فشار آوردن به مردم ایران و شکست انقلاب استفاده کرده، اما هیچ یک کارساز واقع نشد این بار نیز با ابزار اقتصادی وارد شده و از طریق فشار اقتصادی بر مردم و دولت ایران می‌خواهد به هدف شوم خودش برسد. اما این بار نیز شکست سختی خواهد خورد و حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان، نشانگر و تجلی وحدت، همدلی و اتحاد مردم ایران است و دشمن باید از آن عبرت بگیرد ودست از دشمنی های خود بردارد.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 70

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1364

بازدید های این ماه 16282

مجموع بازدید ها 1141705