به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام نیشابوری، امام جمعه آشتیان با گرامیداشت ۱۳ آبان در سخنانی گفت: آمریکا ازهمان ابتدای پیروز انقلاب اسلامی وحدود ۴۰ سال است با ملت ایران مبارزه می‌کند و انواع توطئه ها و جنایت ها را مرتکب شده و میلیارد ها دلار هزینه کرده ولی چیزی دست اورا نگرفته است بلکه جایگاه جهانی خود را ازدست داده و امروز منفورترین دولت در نزد ملتهادولت آمریکا است.

وی با بیان اینکه یکی از اتفاقات مهم تاریخ انقلاب حادثه ۱۳ ابان است،گفت: با آگاهی و هوشیاری دانشجویان پیرو خط امام و ایجاد یک بسیج مردمی و دانشجویی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ حضور آمریکا در ایران و توطئه‌هایی که بعد از انقلاب علیه مردم و دولت ادامه داشت خنثی شد و لذا ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و اشغال لانه جاسوسی آمریکا که حضرت امام ( ره ) ارزش آن را بالاتر از انقلاب۱۳۵۷ می‌دانست اهمیت بسزایی داشته است، چرا که در انقلاب ۱۳۵۷ عوامل آمریکا از ایران گریختند اما در ۱۳آبان ۵۸ خود استکبار در چنگال عدالت اسلامی به دام افتاد و از کشور رانده شدند. و۱۳ آبان برای همیشه سمبل مقاومت ملت ایران شد.

حجت‌الاسلام نیشابوری خاطر نشان کرد: تمام نقشه های دولت امریکا در ۴۰ سال گذشته نقش بر اب شد ایران در ۴۰ سالگی خود در حالی جشن می گیرد که از هر روز مقتدر تر شده ولی آمریکا در حال فرو پاشی است.ملت ایران با استعانت از خداوند از انقلاب خود پاسداری می‌کنند.آمریکا دائم دنبال آنست که جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرد و از این پیشرفتها عصبانی است –آخرین حربه آمریکایی ها تحریم اقتصادی است که به لطف خدا سیلی محکمی خواهد خورد – ملت ایران از شعار مرگ بر آمریکا دست بر نمیدارد-کسانی که دنبال مذاکره هستند بدانند این خیانت هرگز عملی نخواهد شد و ملت اجازه نخواهد داد تا زمانی که آمریکا دست از خوی استکباری برندارد ما با او مخالفیم.

وی سپس به راهکاری مقابله با توطئه های روانی این دولت خبیث اشاره وافزود:ما در برابر جنگ روانی آمریکا ابتدا باید مرعوب دشمن نشویم ودر ادامه از دولت مردان بخواهیم به اقتصاد مقاومتی عمل کنند.

امام جمعه آشتیان راهکار سوم را اقدامات مثبت دولت در جهت بی اثر کردن تحریم ها بیان و دولت و ستاد حمایت از مصرف کننده جلوی اجحاف به مردم را بگیرد.

حجت‌الاسلام نیشابوری،امام جمعه آشتیان

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 94

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1388

بازدید های این ماه 16306

مجموع بازدید ها 1141729