به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي داود عسکری کارشناس فرهنگی اداره تبليغات اسلامي شهرستان خمین با اعلام این خبر گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی روز 13 آبان ، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور مسئولان اجرایی ، هیئات مذهبی ، روحانیون و طلاب ، کارکنان دستگاههای اجرایی ،  دانش آموزان ، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان خمین برگزار شد.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی حماسی و کم نظیر  با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا ،‌ مرگ بر اسرائیل،‌ هیهات من الذ له ،‌ ای رهبر آزاده ،‌ آماده ایم آماده، از میدان 15 خرداد به طرف بیت حضرت امام خمینی (ره) حر کت کرده و در مقابل بیت تجمع نمودند.

در این مراسم حجت الاسلام سید علی حسینی پور امام جمعه خمین  با اشاره به وقایع 13 آبان اظهار داشت : 13 آبان صحنه اتحاد و انسجام ملت ایران و بیانگر روحیه استکبارستیز آنان است و ملت انقلابی با حضور گسترده در راهپیمایی پیام معناداری به آمریکا دادند.

وی اظهارداشت: یوم الله 13 آبان یادآور سه حادثه مهم تاریخی، تبعید امام راحل، به خاک و خون کشیدن دانش جویان و دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران است.

امام جمعه خمین گفت: حضور با شکوه دانش آموزان در این روز به استکبار جهانی اعلام کرد که جوانان ایران اسلامی آگاه و بصیر هستند و با همت و اراده خود آینده کشورشان را می سازند.

وی تاکید کرد: دانش آموزان به عنوان نسل سرنوشت ساز با حضور خود نشان دادند که می توانند پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی را همواره برافراشته نگه دارند.

امام جمعه خمین افزود: دشمنان نظام امروز ضعیف تر از گذشته شدند و توان مقابله با اقتدار و عظمت جهانی انقلاب اسلامی را ندارند.

گفتنی است :در پایان مراسم قطعنامه راهپیمایی توسط یکی از دانش آموزا قرائت گردید.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 70

بازدید های دیروز 334

بازدید های این هفته 1364

بازدید های این ماه 16282

مجموع بازدید ها 1141705