به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با روابط عمومی این ادارکل ضمن تبریک هفته بسیج گفت: روحیه بسیجی فرزندان انقلابی نیروی محرکه حضور میدانی برای حل مشکلات جامعه است.

وی افزود: حضرت امام خمینی رحمت الله علیه با معماری اندیشمندانه خود در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی نهال بسیج را بر روی زمین دلهای جامعه کاشت و با تشریح اهداف تاسیس و ضرورت دفاع از انقلاب اسلامی هشدارهای لازم را بیان کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی  با اشاره به اثرات وجودی این لشکر بی ادعای خدایی و انقلابی تصریح کرد: بسیج نیروی میدانی در عرضه های گونانگون فرهنگی ،سازندگی ،اقتصادی و نظامی است و با کمترین هزینه ،بیشترین منافع را به کشور می رساند و تجربه عملکرد ثابت کرده که جان نثاری  آنان محدود به زمان و مکان نیست و در هر جا لازم باشد مدافعان شایسته اسلام و انقلاب اسلامی می باشند.

حجت الاسلام قربانپور ادامه داد:فرا گیری اقشار بسیج و ساماندهی آنها در ادارات و نهادها و مساجد عزم راسخ کشور را در حفاظت از نظام اسلامی نشان می دهد امام تکیه همه باید بر روی جوانان در نسل سوم و چهارم انقلابی باشد تا رویکرد نشاط و دفاع استمرار داشته باشد.

وی تصریح کرد: درک و بصیرت نیروهای بسیجی و عدم دلبستگی آنها به زرق و برق های مادی و ویژگی های خاص است که می تواند الگو سازی آنها را در کشورهای اسلامی و یکپارچه سازی ارتش مهدوی را زمینه سازی کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که توفیق این عزیزان روز افزون و دعای خیر آنان مستجاب باشد.

 

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 322

بازدید های دیروز 828

بازدید های این هفته 5074

بازدید های این ماه 21481

مجموع بازدید ها 1165898